CZYSTA WODA Głuchowice, Kochlice, Grzymalin

Szanowni Państwo,

woda pochodząca z sieci wodociągowej zaopatrującej w wodę miejscowości: Kochlice, Grzymalin, Głuchowice, pochodząca z wodociągu sieciowego w Okmianach

JEST ZDATNA DO PICIA

Wyniki badań wody pobranej do analizy w dniu 17.02.2016r. w miejscowości Kochlice, Grzymalin, Głuchowice wykazały, iż sieć wodociągowa nie została zanieczyszczona, więc można korzystać z wody w sposób ciągły.

Woda może mieć zmieniony zapach i smak z powodu chlorowania, które przeprowadził Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie.. Prosimy o nie zrażanie się do chlorowanej wody, którą można bez przeszkód używać. Chlor podawany do sieci wodociągowej jest podawany w bezpiecznej normatywnej ilości.

 

INFORMACJA


Utrudnienia, których doznali Państwo w dniach 16-18.02.2016r. wynikały z działań na okoliczność stwierdzenia obecności bakterii coli na terenie miejscowości gminy Miłkowice zasilanych w wodę z ujęcia w Okmianach. Działania te musiały zostać podjęte ze względu na Państwa dobro. Za wynikłe przeszkody przepraszamy, jednak nie mogliśmy pozwolić na narażanie Państwa zdrowia. Przedsiębiorstwo dostarczało w najszybszym możliwym czasie beczkowozami wodę do czasu potwierdzenia przez Powiatową Stację Sanitarno- Epidemiologiczna w Legnicy wyników badań laboratoryjnych i braku obecności bakterii w sieci wodociągowej.

 

Dyrektor GZGK w Miłkowicach

(-) Marcin Pawlak

 

Powrót

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:CZYSTA WODA Głuchowice, Kochlice, Grzymalin
Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy Miłkowice
Informację opublikował:Radosław Pikalski
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:18.02.2016 11:24

Rejestr zmian dokumentu

pokaż